X

За ваш уређај је
доступна апликација

latinica  ћирилица
донаторско
12. Децембар, уторак
06:08
Јутарњи програм
09:00
Вијести
09:12
Забрањене страсти
(58/107)
Р
серија
10:07
Стики мајмунолики
(1/52)
цртана серија
10:18
Октонаути
(19/50)
10:29
Дофус
(42/52)
цртана серија
10:46
Шекспир у Италији
(1/2)
Р
документарни серијал
12:00
Дневник 1
12:30
Кухињица
12:31
М:агазин
Р
емисија о модерним технологијама (12.)
12:54
100 чуда свијета
(30/82)
13:04
Забрањене страсти
(59/107)
серија
14:00
Вијести
14:11
Капи завичаја са Славишом Сабљићем
Р
Перућица - документарни серијал
14:34
Запис о селу
Р
Крекови - документарни серијал
15:06
У фокусу
15:51
Село гори а баба се чешља
(51/89)
Р
домаћа серија
16:48
Кухињица
Р
17:00
Српска данас
17:50
Прозорница
емисија из културе
18:20
Морска патрола
(49/68)
серија
19:15
Кухињица
Р
19:30
Дневник 2
20:18
Село гори а баба се чешља
(52/89)
домаћа серија
21:22
Ревизија
22:10
Лазански директно
23:10
Дневник 3
23:51
Сједница Народне скупштине Републике Српске
преглед
00:07
Црно сироче
(28/30)
16
серија
00:52
У фокусу
Р
01:32
Српска данас
Р
02:17
Прозорница
Р
емисија из културе
02:45
Дневник 2
Р
03:15
Сједница Народне скупштине Републике Српске
Р
преглед
03:30
Ревизија
Р
04:10
Лазански директно
Р
05:00
Црно сироче
(28/30)
Р
16
серија
05:42
Музички спотови
13. Децембар, сриједа
06:04
Јутарњи програм
09:00
Вијести
09:08
Забрањене страсти
(59/107)
Р
серија
09:55
Стики мајмунолики
(2/52)
цртана серија
10:06
Октонаути
(20/50)
10:17
Дофус
(43/52)
цртана серија
10:29
100 чуда свијета
(31/82)
10:43
Морска патрола
(49/68)
Р
серија
12:00
Дневник 1
12:28
Кухињица
12:29
Мисија
емисија о борцима
13:00
Забрањене страсти
(60/107)
серија
14:00
Вијести
14:08
Ах та планета!
Р
забавни програм
14:33
Може и другачије
Р
емисија о уређењу ентеријера
15:00
У фокусу
15:47
Село гори а баба се чешља
(52/89)
Р
домаћа серија
16:41
Кухињица
Р
17:00
Српска данас
17:50
Рачуница
емисија за потрошаче
18:23
Морска патрола
(50/68)
серија
19:08
Кухињица
Р
19:30
Дневник 2
20:14
Село гори а баба се чешља
(53/89)
домаћа серија
21:15
Телеринг
22:15
Дневник 3
22:54
Сједница Народне скупштине Републике Српске
преглед
23:11
Црно сироче
(29/30)
16
серија
23:53
Црно сироче
(30/30)
16
серија
00:36
Мисија
Р
емисија о борцима
01:01
У фокусу
Р
01:41
Српска данас
Р
02:26
Рачуница
Р
емисија за потрошаче
02:56
Дневник 2
Р
03:26
Сједница Народне скупштине Републике Српске
Р
преглед
03:41
Телеринг
Р
04:31
Црно сироче
(29/30)
Р
16
серија
05:13
Црно сироче
(30/30)
Р
16
серија
05:56
Музички спотови
14. Децембар, четвртак
06:04
Јутарњи програм
09:00
Вијести
09:08
Забрањене страсти
(60/107)
Р
серија
09:59
Стики мајмунолики
(3/52)
цртана серија
10:10
Октонаути
(21/50)
10:21
Дофус
(44/52)
цртана серија
10:33
100 чуда свијета
(32/82)
10:47
Морска патрола
(50/68)
Р
серија
12:00
Дневник 1
12:28
Кухињица
12:29
Квадрат на знање
образовни програм
13:00
Забрањене страсти
(61/107)
серија
14:00
Вијести
14:08
Људовање
Р
ток шоу
15:05
У фокусу
15:52
Село гори а баба се чешља
(53/89)
Р
домаћа серија
16:43
Кухињица
Р
17:00
Српска данас
17:50
Панорама Источног Сарајева
18:21
Морска патрола
(51/68)
серија
19:06
Кухињица
Р
19:30
Дневник 2
20:12
Пренос
63. избор десет најбољих спортиста Републике Српске
21:15
Печат
политички магазин
22:15
Дневник 3
22:54
Сједница Народне скупштине Републике Српске
преглед
23:09
Животи обиљежени Аушвицом
документарни филм
00:39
Квадрат на знање
Р
образовни програм
01:04
У фокусу
Р
01:44
Српска данас
Р
02:29
Панорама Источног Сарајева
Р
02:54
Дневник 2
Р
03:24
Сједница Народне скупштине Републике Српске
Р
преглед
03:39
Печат
Р
политички магазин
04:29
Животи обиљежени Аушвицом
Р
документарни филм
15. Децембар, петак
06:04
Јутарњи програм
09:00
Вијести
09:08
Забрањене страсти
(61/107)
Р
серија
09:59
Стики мајмунолики
(4/52)
цртана серија
10:10
Октонаути
(22/50)
10:21
Дофус
(45/52)
цртана серија
10:33
100 чуда свијета
(33/82)
10:47
Морска патрола
(51/68)
Р
серија
12:00
Дневник 1
12:28
Кухињица
12:29
Хроника Славоније, Барање и Западног Срема
13:01
Забрањене страсти
(62/107)
серија
14:00
Вијести
14:08
Шекспир у Италији
(2/2)
документарни серијал
15:00
У фокусу
15:48
Кухињица
Р
15:50
Печат
Р
политички магазин
17:00
Српска данас
17:50
Бањалучка панорама
18:16
Морска патрола
(52/68)
серија
19:02
Кухињица
Р
19:30
Дневник 2
20:14
Село гори а баба се чешља
(54/89)
домаћа серија
21:06
Пост фактум
политичка емисија
21:52
Протокол
спољнополитички магазин
22:35
Дневник 3
23:13
Људовање
ток шоу
00:16
Пакет аранжман
домаћи филм
02:12
У фокусу
Р
02:57
Српска данас
Р
03:42
Дневник 2
Р
04:12
Пост фактум
Р
политичка емисија
04:57
Протокол
Р
спољнополитички магазин
05:27
Музички спотови
16. Децембар, субота
06:00
Музички спотови
06:25
Бањалучка панорама
Р
07:00
Викенд јутро
09:55
Патролне шапе
(18/26)
цртана серија
10:20
ОЗ
емисија за дјецу
10:42
Адолесцентрик
емисија за младе
11:03
Православље
религијски програм
12:00
Дневник 1
12:28
Кухињица
12:29
Плодови рада
емисија из пољопривреде
13:00
Запис о селу
13:30
Тамо далеко
Солун - путописни серијал (175.)
13:57
Свијет здравља
емисија о здравству (108.)
14:29
М:агазин
емисија о модерним технологијама (13.)
15:00
Твоје лице звучи познато
Р
музички шоу програм (11.)
17:45
Кухињица
Р
17:48
Ах та планета!
забавни програм
18:17
Сенке над Балканом
(8/10)
Р
12
домаћа серија
19:23
Кухињица
Р
19:30
Дневник 2
20:11
Разговор са...
21:00
Месо
(8/9)
12
домаћа серија
21:45
Трбосјекова улица 4
(7/7)
12
серија
22:55
Дневник 3
23:30
Човјек на Марсу: Мисија на црвени планет
документарни филм
00:21
Ах та планета!
Р
00:46
М:агазин
Р
емисија о модерним технологијама (13.)
01:16
Адолесцентрик
Р
емисија за младе
01:36
Трбосјекова улица 4
(7/7)
Р
12
серија
02:26
Човјек на Марсу: Мисија на црвени планет
Р
документарни филм
03:16
Дневник 2
Р
03:46
Тамо далеко
Р
путописни серијал (175.)
04:06
Православље
Р
религијски програм
04:31
Запис о селу
Р
документарни серијал
05:01
Плодови рада
Р
емисија из пољопривреде
05:24
Свијет здравља
Р
емисија о здравству (108.)
05:54
Музички спотови
17. Децембар, недјеља
06:00
Музички спотови
06:36
Преглед за лица са оштећеним слухом
07:00
Викенд јутро
09:02
Патролне шапе
(19/26)
цртана серија
09:30
Недјељом са Јахорине
10:46
Сноп
емисија за пољопривреднике
11:22
Капи завичаја са Славишом Сабљићем
документарни серијал
12:00
Дневник 1
12:21
Кухињица
12:23
Пренос
Фудбал - Италијанска лига - Верона - Милан
14:27
Свијет брзине
емисија о аутомобилима (138.)
15:00
Снимак
Избор најбоље технолошке иновације
16:11
Разговор са...
Р
16:46
Кухињица
Р
16:55
Вијести
17:05
Тројке
документарни серијал
17:31
Вече са звијездама: Наука др Хуа
документарни филм
18:25
Месо
(8/9)
Р
12
домаћа серија
19:10
Кухињица
Р
19:30
Дневник 2
19:51
Сенке над Балканом
(9/10)
12
домаћа серија
21:00
Твоје лице звучи познато
музички шоу програм (12.)
00:17
Хватање историјских криминалаца - Прича о форензици
(3/3)
12
документарна серија
01:08
Вече са звијездама: Наука др Хуа
Р
документарни филм
01:58
Свијет брзине
Р
емисија о аутомобилима (138.)
02:28
Тројке
Р
документарни серијал
02:53
Дневник 2
Р
03:23
Хватање историјских криминалаца - Прича о форензици
(3/3)
Р
12
документарна серија
04:14
Капи завичаја са Славишом Сабљићем
Р
документарни серијал
04:39
Сноп
Р
емисија за пољопривреднике
05:09
Музички спотови
18. Децембар, понедјељак
06:04
Јутарњи програм
09:00
Вијести
09:08
Забрањене страсти
(62/107)
Р
серија
10:00
Стики мајмунолики
(5/52)
цртана серија
10:11
Октонаути
(23/50)
10:22
Дофус
(46/52)
цртана серија
10:34
100 чуда свијета
(34/82)
10:47
Морска патрола
(52/68)
Р
серија
12:00
Дневник 1
12:28
Кухињица
12:30
Протокол
Р
спољнополитички магазин
13:01
Забрањене страсти
(63/107)
серија
14:00
Вијести
14:08
Вече са звијездама: Наука др Хуа
Р
документарни филм
15:02
У фокусу
15:50
Село гори а баба се чешља
(54/89)
Р
домаћа серија
16:40
Кухињица
Р
17:00
Српска данас
17:49
Пулс живота
емисија о здрављу
18:20
Морска патрола
(53/68)
серија
19:05
Кухињица
Р
19:30
Дневник 2
20:14
Село гори а баба се чешља
(55/89)
домаћа серија
21:06
Специјал
22:25
Дневник 3
23:06
Циклус филмова Херкула Поароа: Погибељ у Енд Хаусу
филм
00:44
ЕУ и ми
Р
01:09
У фокусу
Р
01:49
Српска данас
Р
02:34
Пулс живота
Р
емисија о здрављу
03:04
Дневник 2
Р
03:34
Специјал
Р
04:29
Циклус филмова Херкула Поароа: Погибељ у Енд Хаусу
Р
филм
19. Децембар, уторак
06:04
Јутарњи програм
09:00
Вијести
09:10
Забрањене страсти
(63/107)
Р
серија
10:01
Стики мајмунолики
(6/52)
цртана серија
10:12
Октонаути
(24/50)
10:23
Дофус
(47/52)
цртана серија
10:35
100 чуда свијета
(35/82)
10:46
Морска патрола
(53/68)
Р
серија
12:00
Дневник 1
12:28
Кухињица
12:29
М:агазин
Р
емисија о модерним технологијама (13.)
13:00
Забрањене страсти
(64/107)
серија
14:00
Вијести
14:09
Капи завичаја са Славишом Сабљићем
Р
14:34
Запис о селу
Р
документарни серијал
15:00
У фокусу
15:47
Село гори а баба се чешља
(55/89)
Р
домаћа серија
16:36
Кухињица
Р
17:00
Српска данас
17:50
Прозорница
емисија из културе
18:22
Морска патрола
(54/68)
серија
19:07
Кухињица
Р
19:30
Дневник 2
20:19
Село гори а баба се чешља: Одлука
(56/89)
домаћа серија
21:11
Ревизија
22:15
Дневник 3
22:55
Циклус филмова Херкула Поароа: Убиства по абецеди
филм
00:38
У фокусу
Р
01:18
Српска данас
Р
02:03
Прозорница
Р
емисија из културе
02:33
Дневник 2
Р
03:03
Ревизија
Р
03:33
Документарни програм
Р
03:58
Циклус филмова Херкула Поароа: Убиства по абецеди
Р
филм
05:39
Музички спотови